wieczór kawalerski tramwajem w krakowie

Dwa niestandardowe pomysły na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski nie zawsze musi być nudny i stanowić spotkanie przy grillu – na działce. Obecnie istnieje wiele możliwości urozmaicenia tego dnia tak, by przyszły Pan Młody zapamiętał go na całe lata. Jak można to zrobić?

Organizacja

Jest ona podstawą udanej imprezy, świadek (albo inny kolega zajmujący się dopinaniem szczegółów), musi pamiętać o ustaleniach takich jak:
– miejsce wieczoru kawalerskiego – to, gdzie odbędzie się impreza, w dużej mierze zależy od jej charakteru. Najbardziej popularną opcją jest rozpoczęcie w domu, a później przeniesienie się do klubu. Można jednak zdecydować się też na bardziej niestandardową rozrywkę (o czym poniżej). Ta druga opcja wymaga oczywiście dostosowania do niej odpowiedniej lokalizacji. Niezależnie od pomysłu, pamiętać trzeba o tym, by odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsca;
– termin – zazwyczaj na tydzień lub dwa przed dniem ślubu; niezależnie od tego kiedy impreza się odbędzie, najważniejsze jest żeby organizator odpowiednio wcześnie powiadomił wszystkich gości;
– lista gości – czasami najlepiej zapytać po prostu Pana Młodego, kogo życzy sobie wśród zaproszonych osób. Nie musi być to tajemnicą – niespodzianką będzie przecież cała reszta planowanej imprezy;
– budżet – najczęstszym sposobem organizacji wieczoru kawalerskiego są składki, tzn. wszyscy goście przekazują organizatorowi określoną kwotę. Pamiętać trzeba jednak, że nie może być ona zbyt dużym obciążeniem. Zdarza się, że świadek oferuje trochę więcej pieniędzy – w ramach przedślubnego prezentu. Czasami koszty chce pokryć sam Pan Młody.
To właśnie najważniejsze punkty organizacyjne, ale warto też skupić się na tych niestandardowych propozycjach zabawy.

Dobra impreza, czyli TramParty

Jeśli chodzi o imprezy to miastem które nie ma sobie równych jest Kraków. Przoduje on także w pomysłach na oryginalne spędzanie wyjątkowych chwil. Jedną z nich jest impreza prywatna na pokładzie jeżdżącego po mieście tramwaju. Organizator rezerwuje termin, przedstawia swoje pomysły i nie musi martwić się o całą resztę. Ekipa przygotowująca TramParty stara się, by dana impreza była jak najbardziej dostosowana do preferencji poszczególnych klientów. Zadowolenie przyszłego Pana Młodego i wszystkich gości zawsze stoją na pierwszym miejscu. Wszystkie szczegóły, światła, muzyka, przygotowywane są bardzo starannie, a istnieje także wiele pomysłów urozmaicenia wieczoru, na przykład:
– wejście do tramwaju po czerwonym dywanie,
– wyświetlenie specjalnego hasła na wyświetlaczu tramwaju,
– pokaz tancerki,
– przygotowanie gadżetów tematycznych,
– konfetti,
– poczęstunek.
Aby przyszły Pan Młody przeżył jak największe zaskoczenie, tramwaj (odpowiednio udekorowany) może zostać podstawiony w wybrane miejsce miasta.
Więcej dowiesz się tutaj: http://trampartykrakow.com/wieczor-kawalerski-krakowie/

Świętowanie aktywne, czyli FlyBoard

Pomysłem dla entuzjastów mocnych przeżyć i fanów przyspieszonego bicia serca stać się może kilka godzin na wodzie, w „odrzutowych” butach. Takie lekcje odbywają się oczywiście pod okiem instruktora. Wszystko opiera się na tym, że turbina skutera wodnego (będąca głównym napędem) zasysa wodę i tłoczy ją przez rurę do specjalnych dysz zamocowanych w butach. Dzięki wysokiemu ciśnieniu człowiek unosi się na wysokość nawet dziesięciu metrów ponad taflę wody. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, co powoduje wiele śmiechu i zabawy, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy jest w stanie zrealizować dłuższą sesję lotu nad wodą. Emocje po takim dniu będą na pewno duże i nie do zapomnienia, a przeżycia wyjątkowe. Jest to świetny pomysł dla przyszłego Pana Młodego, który jest fanem sportów, szczególnie tych wodnych.